Як зберігати торт

Де та як правильно зберігати торт

Святкове застілля доволі важко уявити без смачного та красивого торта. Навіть якщо стіл переповнений смачними стравами та вже ніхто з гостей не хоче їсти, однозначно всі чекають на десерт. І кожен залишає трішки місця щоб скуштувати святковий торт.

Його можна приготувати самотужки, купити в магазині або замовити в кондитерській. В будь-якому з випадків на першому місці буде свіжість кондитерського виробу та продуктів з яких його зробили. 

Де зберігати торт

В наш час вибір цього частування дуже великий. Можна зустріти найрізноманітніші поєднання коржів, кремів, начинки та варіантів декору. Звичайно в ці солодкі шедеври входять молочні продукти, шоколад, фрукти та горіхи. Саме вони відіграють найважливішу роль та визначають терміни зберігання торта.

Крем – практично незамінний елемент будь-якого торта. Але разом з тим це один з продуктів який має найменший термін зберігання. Цей компонент і визначає протягом якого терміну можна зберігати торт. Виріб такого типу необхідно тримати в холодильнику, де дотримується температура від +2 до +6 градусів Цельсія.

Звичайно, в промислових масштабах це питання вирішується дуже просто – додаванням консервантів та інших елементів які продовжують термін зберігання на декілька тижнів, а то і місяців. Однак, споживати такі десерти не рекомендовано, а діткам давати таке частування взагалі забороняється. Тому все частіше люди віддають перевагу тортам на замовлення. Але незалежно де ви придбаєте кондитерський виріб, питання залишається відкритим: де і як правильно зберігати торт? В цій статті ми попробуємо відповісти на це запитання.

Терміни зберігання тортів

Креми для тортів

Перш за все хочеться відзначити доволі очевидну річ, що термін зберігання тортів визначається їхнім складом. Ото ж давайте розглянемо це питання детальніше:

  • Найменший термін зберігання буде в солодощів, що приготовлені з використанням сметани чи збитих вершків. Їх рекомендовано спожити протягом 24 годин. Якщо використано сирний, заварний чи масляний крем – тоді термін зберігання дещо збільшиться;
  • Випічка в якій використовувався йогурт чи солодкий вершковий сир може пролежати 1,5 – 2 доби;
  • Фруктове та ягідне частування може зберігатись в холодильнику до 3 днів. Але це при умові, що в них немає крему. Якщо він присутній – тоді термін зберігання знижується до 36 годин;
  • Вафельні торти можна зберігати 3-4 тижні.

Для збільшення терміну зберігання десерту варто накрити його харчовою плівкою або покласти в контейнер з герметичною кришкою.

Торти з мастики та як їх зберігати

Торти з мастики зараз користуються все більшою популярністю. Торт на день народження чи торт на весілля, що прикрашені унікальними фігурками – завжди є предметом захоплення всіх хто бере участь у святкуванні. Проте наша стаття не про декорування, а про терміни зберігання. Тому постає логічне питання, скільки можна зберігати кондитерські вироби з мастики. Спочатку давайте розглянемо декілька правил зберігання таких виробів:

Зберігання торта
  1. Найкраще мастика поєднується із бісквітними коржами, що не сильно покриті сиропом;
  2. Окремі фігурки можна приготувати завчасно (мастика – це продукт який може зберігатись доволі довго);
  3. В холодильник можна поміщати тільки вироби, що повністю висохли.

Що ж можна сказати про термін зберігання виробів з мастики. Сама мастика не зіпсується навіть за 4-5 днів (але може потріскати). Але вміст, тобто торт – зіпсуватись може. Тут все доволі просто, попри те, що мастика являється консервантом із-за великого вмісту цукру, свіжість продуктів вона не зберігає. Тому щоб визначити термін зберігання такого виробу потрібно відштовхуватись від його вмісту.

Як зберігати торт перед декоруванням

Якщо у вас в планах створити кондитерський шедевр і ви хочете попередньо зробити заготовки – слід дотримуватись декількох правил. 

Дайте йому охолонути. Якщо бісквіт ще теплий і ви відразу його в щось завернете – це пришвидшить процес псування. Адже він буде виділяти пар – та вийде ефект сауни (просто спариться). Дайте бісквіту настоятись декілька годин, а потім заверніть в харчову плівку.

В харчовій плівці, при кімнатній температурі, бісквіт може пролежати 2 дні, в холодильнику 3-4 дні.

Дуже важливо загорнути бісквіт герметично щоб він не вбирав запахи інших продуктів з холодильника. Якщо ж ви не збираєтесь використовувати бісквіт найближчим часом – можна його заморозити. Для цього слід обгорнути плівкою та покласти в морозильну камеру. Там він може знаходитись до місяця.

Готові торти заморожувати не потрібно. Вони втратять свій вигляд та смак.

Як ви бачите терміни зберігання тортів доволі різні. Де і як правильно їх зберігати визначають складники з яких зроблене частування. Найоптимальнішим варіантом буде з’їсти тортик якнайшвидше після приготування.