Як прикрасити торт шоколадом

Як красиво прикрасити торт шоколадом

Красиво оформити торт можна не тільки мастикою, є ще безліч різноманітних варіантів оформлення. Сьогодні ми розглядаємо те, як прикрасити торт шоколадом в домашніх умовах.
Красиво оформити торт можна не тільки мастикою, є ще безліч різноманітних варіантів оформлення. Сьогодні ми розглядаємо те, як прикрасити торт шоколадом в домашніх умовах.

Красиво оформити торт можна не тільки мастикою, є ще безліч різноманітних варіантів оформлення. Сьогодні ми розглядаємо те, як прикрасити торт шоколадом в домашніх умовах.

Цей варіант оформлення включає як легкі методи так і складні. Рекомендуємо не обмежуватись одним методом, їх можна (навіть потрібно) поєднувати. Звичайно професійні кондитери мають в своєму арсеналі безліч обладнання та спеціальних інструментів, які дозволяють створювати шоколадні шедеври. Але і вдома можна створити оригінальне шоколадне оформлення. Прочитавши цю статтю – ви в цьому переконаєтесь.

Який шоколад підходить для оформлення тортів?

Вибираючи шоколад для оформлення торта – слід віддати перевагу якісному продукту. Для декорування підходить темний, молочний і білий шоколад. Проте слід перевіряти склад, щоб вибрати саме шоколад, а не шоколадну суміш.

Зверніть увагу на вміст какао масла в різних видах шоколаду:

 • Білий – містить не менше 20% какао масла, і не містить тертого какао і порошку;
 • Молочний – містить не менше 25% какао і молочні продукти;
 • Темний – не менше 50% какао.

Найпопулярнішими формами є каплі і блоки але і звичайні плитки також підходять.

Шоколадні написи на торті

Зробити вітальний напис з шоколаду на торті доволі легко. Цей метод не вимагає значної техніки та особливих вмінь. Зверніть увагу – зовсім не обов’язково володіти ідеальним почерком щоб прикрасити торт шоколадним написом. Головне – це турбота і любов яку ви вкладаєте в оформлення, іменинник оцінить такий жест уваги і буде в захваті.

А щоб полегшити процес оформлення, ми підготували для вас декілька порад:

 • Перш за все попрактикуйтесь. Відразу братись за оформлення не потрібно. Спробуйте наносити напис на скло чи пергаментний папір, коли трішки «наб’єте» руку – можна братись за торт;
 • Перед нанесенням написів зробіть на торті маленькі помітки зубочисткою. Тоді вам буде легше зробити рівні і красиві букви;
 • Якщо під час нанесення напису ви допустили помилку, не видаляйте букву відразу. Завершіть процес і покладіть торт в холодильник. А коли напис застигне – приберіть непотрібну букву та на її місце напишіть нову;
 • Мастика і глазур – це найкращі поверхні для нанесення написів з шоколаду;
 • Не використовуйте гарячий шоколад. Із-за нього поверхня, на яку наноситься шоколад, може розтопитись.

При оформленні торта шоколадом не використовуйте кондитерські мішки з металевими насадками, вони дуже швидко охолоджують шоколад і ускладнюють процес.

Як прикрасити торт шоколадом: узори

Зараз ви дізнаєтесь дуже простий спосіб як прикрасити торт шоколадними узорами. Для цього вам знадобиться пергаментний папір і кондитерський мішок.

Отже, берете пергаментний папір наносите на нього бажаний узор чи малюнок. Далі чітко по лініям проводите кондитерським мішком і видавлюєте шоколад. Після цього кладете папір з малюнком в холодильник, щоб шоколад застиг. В кінці, за допомогою тонкого ножа, знімаєте малюнок з паперу і акуратно переносите на торт. Ось і все, як вам такий варіант? Він справді значно спрощує процес оформлення.

Фото: https://takprosto.cc

Такий метод дозволяє створювати дуже красиві шоколадні малюнки навіть якщо у вас немає таланту художника. Зверніть увагу, щоб зробити оформлення ще цікавішим, можна взяти білий шоколад і змішати його з барвниками.

Оформлення шоколадною крихтою

Ще один мега простий спосіб по оформленню торта. Насправді тут і описувати особливо немає чого. Але пропустити цей варіант оформлення ми просто не могли. Отже, все що потрібно – це щедро посипати шоколадною крихто верх і боки торта. Отримати її в домашніх умовах дуже легко. Плитка шоколаду натирається на терці чи зішкрібається ножем.

Оскільки справжній шоколад буде танути від температури тіла, краще натирати його маленькими кусками – це значно спростить процес.

Шоколадні листочки

Якщо ви ще досі думаєте як прикрасити торт шоколадом і попередні методи вам не сподобались, тоді цей варіант має припасти до серця. Він вже трішки складніший ніж попередні. Вам знадобиться: пензлик, шоколад і зелені листочки.

Фото: https://takprosto.cc

Процес приготування шоколадних листочків:

 1. На вулиці зберіть ті листочки які вам більше до вподоби;
 2. Ретельно їх помийте і добре висушіть;
 3. Розтопіть шоколад;
 4. Візьміть листочок і пензликом нанесіть шоколад на нього. Далі покладіть листок в холодильник щоб шоколад застигнув;
 5. Акуратно відділіть листок від шоколаду.

Робіть таку кількість листочків скільки вважаєте за потрібне.

Фото: https://legkovmeste.ru

Прикрашаємо торт шоколадними кульками

Торти з шоколадними кульками виглядають дуже цікаво. Роль кульок також можуть виконувати і звичайні шоколадні цукерки. В такому випадку ви значно пришвидшите процес оформлення і зекономите час.

Проте в цій статті ми розглядаємо як прикрасити торт шоколадом в домашніх умовах. Тому ось декілька методів, як зробити шоколадні шарики вдома.

Метод 1: Вам знадобиться шоколад, залізна трубочка і кондитерський мішок.

Процес приготування:

 • Залізну трубочку кладемо в морозильну камеру;
 • Топимо шоколад і наливаємо його в мішок;
 • Дістаємо трубочку з морозилки і покриваємо її шоколадом;
 • На холодній, металевій, трубці шоколад моментально застигне. Після цього його слід акуратно зняти;
 • І відразу скачуємо кульку.

Такі кулькии можна робити різних розмірів і кольорів. Це додасть яскравих кольорів тортику.

Метод №2: Вам знадобиться шоколадні таблетки (білі, чорні) та круглі формочки для льоду.

Процес приготування:

 • Розтопіть шоколадні таблетки темного кольору. І нанесіть суміш у внутрішню частину формочок для льоду;
 • Поверх темного шоколаду нанесіть білий;
 • Помістіть формочки в морозилку;
 • Коли шоколад застигне, витягніть формочки;
 • Щоб пів сфери було легше вийняти, можна формочки занурити в теплу воду;
 • Далі потрібно з’єднати дві пів сфери між собою, щоб утворився шарик.

Зверніть увагу, що в середину такої кульки можна помістити будь-яку начинку, наприклад фрукти чи ягоди.